Współpraca z nami towysoka jakość.dostawa zawsze na czas.profesjonalna obsługa.dostępność produktów.same korzyści.sukces.

Axox Media to doświadczony dostawca systemów reklamowych i wystawienniczych. Dostarczamy nasze produkty na całym świecie. Stworzyliśmy sklep internetowy, aby zapewnić Państwu możliwość wygodnego i szybkiego składania zamówień


Kim jesteśmy

Jesteśmy doświadczonym dostawcą systemów, stelaży i konstrukcji reklamowych. W naszej ofercie znajdą Państwo m. in. różnorodne maszty do flag reklamowych oraz podstawy flagowe, kasety roll up, konstrukcje ścianek wystawienniczych, stelaże namiotów reklamowych i dodatkowe akcesoria takie jak torby, obciążniki, taśma silikonowa, taśma LED - wszystko to co jest niezbędne do skompletowania systemu reklamowego. Dodatkowo realizujemy zamówienia na ramy aluminiowe na wymiar do naciągania tkanin banerowych. Nasz sklep internetowy, a w zasadzie internetowa hurtowania systemów reklamowych, skierowana jest do wszystkich tych, którzy cenią sobie szybkość i wygodę zakupów. Online można składac zarówno duże jak i małe zamówienia. Produkty dostępne są już od 1 szt., a na stronach sklepu w wyraźny sposób przedstawiona jest zależność cen od zamawianych ilości. Jeżeli mają Państwo jakieś pytania, czy to dotyczące działania sklepu, czy też samych produktów, zachęcamy do kontaktu w wygodniejszej dla Państwa formie, mailowej lub telefonicznej.


Dlaczego warto z nami współpracować

Axox Media - Sprawne i szybkie zakupy
profesjonalna obsługa sklepu
Szybka dostawa systemów reklamowych
pełne magazyny z systemami reklamowymi
najlepsze ceny systemów reklamowych