Wykrojniki przygotowane dla naszych produktów

Dostarczamy wykrojniki do flag, ścianek i namiotów

Przygotowaliśmy dla Państwa wykrojniki flag dopasowane do masztów znajdujących się w naszej ofercie. Oczywiście mogą Państwo korzystać z własnych wykrojników i sprawdzić ich dopasowanie do konkretnego masztu, stelażu ścianki czy też namiotu.

Wykrojniki do flag na masztach z włókna szklanego dostepne są dla każdego rozmiaru w trzech różnych kształtach:

Wykrojnik do flagi reklamowej Bend - Axox Media Wykrojnik do flagi reklamowej Drop - Axox Media Wykrojnik do flagi reklamowej Straight - Axox Media

Wykrojniki do flag na masztach aluminiowych dostępne są dla każdego rozmiaru i kształtu masztu.

Wykrojniki do ścianek HOP-UP przygotowane są dla wszystkich rozmiarów, które oferujemy w sklepie, czyli M, L oraz XL i obejmują przód ścianki oraz boki

Wykrojniki do namiotów obejmują wszystkie dostępnę opcję zadruku tj. dach, ściany wysokie, ściany niskie.

Co należy zrobić, aby otrzymać wykrojniki?

Jeżeli są Państwo zainteresowani otrzymaniem gotowego wykrojnika, prosimy o zawarcie takiej informacji w uwagach dodatkowych podczas składania zamówienia lub o przesłanie zapytania na adres [email protected] Prosimy o wskazanie produktu i rozmiaru, którym są Państwo zainteresowani, a w przypadku masztów z włókna szklanego również o podanie kształtu flagi. Projekt wykrojnika zostanie Państwu przesłany w formie elektronicznej na wskazany adres mailowy.

Uwaga!

Korzystając z otrzymanego wykrojnika należy pamiętać, że na ostateczny efekt prezentacji całej flagi mają wpływ dodatkowe czynniki tj. technologia druku, zastosowany materiał, barwniki itp. W związku z powyższym Firma Axox Media sp. z o.o. (właściciel marki AxOx) nie ponosi odpowiedzialności za dopasowanie i ułożenie zadrukowanego materiału na maszcie. Rekomendujemy wykonanie wydruku próbnego, zamontowanie flagi na odpowiedni maszt i sprawdzenie jego dopasowania.