Maszt flagowy z włókna szklanego - AxOx Media - axox.eu

Maszt flagowy z włókna szklanego 2,8m

Maszt reklamowy z włókna szklanego 3,4 m - AxOx Media - axox.eu

Maszt flagowy z włókna szklanego 3,4m

Maszt flagowy z włókna szklanego 2,8m

przenośny maszt flagowy
górne elementy wykonane z włókna szklanego, dolne z aluminium
elastyczny maszt dostosowujący się do różnych kształtów flag
do użycia ze wszystkimi rodzajami podstaw z naszego sklepu
materiał: aluminium i włókno szklane
liczba elementów: 3 lub 4 (w zależności od partii)
długość masztu: 2,8 m
39,22 zł 31,89 zł
Dostępność: W magazynie
SKU
AX-M01
  • Od 21 szt. - 36,74 zł 29,87 zł
  • Od 101 szt. - 34,02 zł 27,66 zł
  • Od 201 szt. - 31,50 zł 25,61 zł
Maszt reklamowy o długości 2,8m (+/- 3%) składa się z 3 lub 4 modułów: jednego lub dwóch wykonanych z aluminium malowanego proszkowo oraz dwóch górnych z włókna szklanego. Doskonale sprawdzi się z niemal każdym kształtem flagi. Wyposażony jest w specjalną ruchomą obejmę z haczykiem, która pozwala na odpowiednie naprężenie materiału. Maszt reklamowy występuje w kolorze czarnym. Beachflaga z tym masztem przeznaczona jest do ekspozycji zarówno w warunkach wewnętrznych jak i zewnętrznych. Z pewnością dobrze będzie się prezentować w pomieszczeniach, gdzie nie ma potrzeby stosowania bardzo dużych rozmiarów reklamy. Różne rodzaje podstaw umożliwią jej wystawienie na różnorodnych rodzajach podłoża również na zewnątrz.
Więcej informacji
Waga0,4 kg
Długość masztu2,8 m (+/- 3%)
Średnica masztuprzy podstawie - zew. 19 mm, wew. 17mm
Materiałwłókno szklane, aluminium
Montażłączenie elementów przez włożenie jeden w drugi
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Maszt flagowy z włókna szklanego 2,8m
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!

Oferowane maszty reklamowe

Bardzo ważnym elementem beachflagi jest sam maszt reklamowy, na którym zamieszczana jest flaga z z logiem firmy lub sloganem. Proponujemy Państwu maszty reklamowe o różnych długościach, wykonane z aluminium i włókna szklanego. Oferowane maszty są elastyczne i cechują się odpornością na wiatr, odkształcenia czy też pęknięcia. Nasze maszty do beachflag są lekkie i łatwe w transporcie. Pasują do flag o różnych kształtach tj. łezka, prostokąty, skrzydła itp. Można je stosować z różnymi typami podstaw do masztów w zależności od podłoża, na którym winder ma być umiejscowiony.

Rozmiary masztów reklamowych

Posiadamy w swojej ofercie cztery różne długości przenośnych masztów reklamowych tj. 2,8m, 3,4m, 4,5m oraz 5,6m. Jaki rozmiar masztu zarekomendować Klientowi? Należy rozważyć jaki przekaz reklamowy ma prezentować sam, gdzie będzie eksponowany oraz czy istnieją jakieś ograniczenia ekspozycji. Większe maszty najczęściej stosowane są przy ekspozycjach zewnętrznych, natomiast mniejsze przy wewnętrznych, w przypadku których mamy do czynienia z mniejszą przestrzenią.

Przenośny maszt z włókna szklanego 2,8 m

Maszt o długości 2,8m jest idealnym wyborem przy organizacji kameralnych imprez promocyjnych, gdzie treści na fladze powinny być czytelne przede wszystkim z bliska. Kilka beachflag może pomóc wydzielić stoisko reklamowe w większej niezabudowanej przestrzeni. To również wygodne rozwiązanie, gdy występują ograniczenia architektoniczne budynku tj. niskie sufity lub ograniczenia organizacyjne związane z wysokością zabudowy stoiska.