Maszt reklamowy z włókna szklanego 3,4 m - AxOx Media - axox.eu

Maszt flagowy z włókna szklanego 3,4m

Maszt flagowy z włókna szklanego - AxOx Media - axox.eu

Maszt flagowy z włókna szklanego 2,8m

Maszt do flagi reklamowej - AxOx Media

Maszt flagowy z włókna szklanego 4,5m

Maszt flagowy z włókna szklanego 3,4m

przenośny maszt reklamowy
górne elementy są wykonane z włókna szklanego, dzięki czemu są elastyczne
maszt dostosowuje się do różnych kształtów flag
do użycia ze wszystkimi rodzajami podstaw z naszego sklepu
materiał: aluminium i włókno szklane
liczba elementów: 4
długość masztu: 3,4 m
średnica masztu przy podstawie: zew. 19 mm, wew. 17 mm
42,79 zł 34,79 zł
Dostępność: Brak w magazynie
SKU
AX-M02
  • Od 21 szt. - 40,49 zł 32,92 zł
  • Od 101 szt. - 37,49 zł 30,48 zł
  • Od 201 szt. - 34,71 zł 28,22 zł
Maszty reklamowe z włókna szklanego o długości 3,4 m (+/- 3%) występują w kolorze czarnym i składają się z 4 elementów. Dwa z nich (dolne) wykonane są z aluminium pokrytego farbą proszkową, natomiast dwa górne z włókna szklanego. Elastyczne elementy z włókna pozwalają na prezentowanie beachflagi w różnych kształtach. Wędka masztu reklamowego wyposażona jest w regulowany pierścień pozwalający na kontrolę naprężenia flagi. W zależności od dobranej do masztu podstawy, można eksponować go na różnych rodzajach podłoża zarówno wewnątrz pomieszczeń jak i na zewnątrz. Jest odporny na podmuchy wiatru i działanie czynników atmosferycznych. Dlatego doskonale sprawdzi się na halach targowych, sportowych i wystawach jak również przed sklepami, foodtruckami, na plażach, boiskach itp.
Więcej informacji
Waga0,5 kg
Długość masztu3,4 m (+/- 3%)
Średnica masztuprzy podstawie - zew. 19 mm, wew. 17mm
Materiałwłókno szklane, aluminium
Montażpołączenie elementów poprzez wsunięcie jeden w drugi
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Maszt flagowy z włókna szklanego 3,4m
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!

Elastyczne maszty do flag reklamowych

Maszty reklamowe są częstym elementem promocyjnym. To od nich w dużej mierze zależy trwałość i estetyka ekspozycji flag reklamowych w różnych warunkach. Oferowane przez nas maszty występują w 4 długościach i są wykonane z aluminium i włókna szklanego nadającego im elastyczność i możliwość dopasowania do różnych kształtów. Proponowane uniwersalne maszty reklamowe do beachflag są jednocześnie lekkie i bezproblemowe w transporcie ale także trwałe i odporne na działanie czynników zewnętrznych tj. podmuchy wiatru. Nasze maszty można stosować z różnymi kształtami flag tj. łezka, prostokąty, skrzydła itp. Pasują również do różnych typów podstaw, które umożliwiają ich umiejscowienie na różnorodnych rodzajach podłoża.

Rozmiary masztów z włókna szklanego

Oferujemy Państwu maszty reklamowe do beachflag w czterech różnych rozmiarach tj. S - 2,8m, M - 3,4m, L - 4,5m oraz XL - 5,6m. Dzięki temu jest możliwe dopasowanie flagi do potrzeb Klienta, w zależności czy reklama ma być bardziej widoczna czy mniej, a przede wszystkim gdzie będzie eksponowana. Wewnątrz pomieszczeń często umieszcza się mniejsze flagi ze względu na ograniczenia zabudowy. Natomiast w warunkach zewnętrznych na dużych przestrzeniach oczekuje się widoczności przekazu reklamowego już z daleka, co zapewniają większe flagi z zastosowaniem dłuższych masztów. Należy pamiętać, że po nałożeniu materiału flagi na maszt ulega on wygięciu (w zależności od kształtu) i całkowita wysokość flagi jest mniejsza niż podawana długość masztu.

Przenośne maszty reklamowe 3,4 m

Maszt reklamowy o długości 3,4m może stanowić kompromis pomiędzy uzyskaniem trochę większej powierzchni reklamowej a ograniczeniami przestrzeni, gdzie flaga będzie umiejscowiona. Beachflagi z masztem reklamowym 3,4m można stosować zarówno wewnątrz pomieszczeń, gdzie ich rozmiar nie powinien stanowić problemu, ale również na zewnątrz, w miejscach gdzie przestrzeń nie jest aż tak duża. Także doskonale sprawdzą się na halach targowych, w zamkniętych pomieszczeniach, ale też przed stoiskami na targach ulicznych, foodtruckami, sklepami itp.