Maszt do flagi reklamowej - AxOx Media

Maszt flagowy z włókna szklanego 4,5m

Maszt reklamowy z włókna szklanego 3,4 m - AxOx Media - axox.eu

Maszt flagowy z włókna szklanego 3,4m

Maszt na winder reklamowy - AxOx Media

Maszt flagowy z włókna szklanego 5,6m

Maszt flagowy z włókna szklanego 4,5m

przenośny maszt do flagi reklamowej
elastyczne elementy z włókna szklanego dostosowują się do różnych kształtów flagi
do stosowania z wszystkimi rodzajami podstaw z naszego sklepu
materiał: aluminium i włókno szklane
liczba elementów: 4
długość masztu: 4,5 m
średnica masztu przy podstawie: zew. 19 mm, wew. 17 mm
52,34 zł 42,55 zł
Dostępność: W magazynie
SKU
AX-M03
  • Od 21 szt. - 50,77 zł 41,28 zł
  • Od 101 szt. - 47,00 zł 38,21 zł
  • Od 201 szt. - 43,97 zł 35,75 zł
Maszt o długości 4,5m (+/- 3%) wykonany jest z aluminium i włókna szklanego i składa się z czterech modułów. Dwa dolne moduły to elementy aluminiowe malowane proszkowo na kolor czarny, natomiast dwa górne to elementy z włókna szklanego, dzięki któremu maszt jest elastyczny i dostosowuje się do różnych kształtów flag. Maszt wyposażony jest w specjalny ruchomy pierścień z haczykiem, który pozwala na właściwe naprężenie materiału przy wybranym kształcie beachflagi. Oferowany maszt można stosować przy ekspozycjach wewnętrznych i zewnętrznych, a przy zastosowaniu odpowiedniej podstawy na różnych podłożach. Uniwersalność naszych masztów jest ich niepodważalną cechą.
Więcej informacji
Waga0,6 kg
Długość masztu4,5 m (+/- 3%)
Średnica masztuprzy podstawie - zew. 19 mm, wew. 17 mm
Materiałwłókno szklane, aluminium
Montażpołączenie elementów poprzez wsunięcie jeden w drugi
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Maszt flagowy z włókna szklanego 4,5m
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!

Oferowane maszty na flagi reklamowe

Elementy konstrukcyjne flagi, a konkretniej maszt determinują jej trwałość i estetykę ekspozycji. Dlatego oferowane przez nas maszty do flag reklamowych charakteryzują się odpornością na działanie podmuchów wiatru i innych czynników zewnętrznych, a ponadto dostosowują się do różnych kształtów flagi tj. łezka, prostokąty, skrzydła itp. Ponadto są lekkie i łatwe w transporcie, dzięki czemu można zabrać je ze sobą wszędzie. Są przeznaczone do stosowania z różnymi typami podstaw do masztów w zależności od podłoża, na którym beachflaga ma być umiejscowiona.

Rozmiary masztów na flagę

W naszym sklepie mogą Państwo zakupić maszty w czterech rozmiarach tj. S - 2,8m, M - 3,4m, L - 4,5m oraz XL - 5,6m. Jaki rozmiar masztu na flagę zarekomendować Klientowi? To wszystko zależy od jego potrzeb, a mianowicie gdzie dana beachflaga będzie prezentowana, w jakich warunkach i przy jakich ograniczeniach. Wewnątrz pomieszczeń z pewnością częściej stosuje się flagi o mniejszych rozmiarach czyli o krótszych masztach. Natomiast na zewnątrz, gdzie mamy do czynienia z dużą przestrzenią i oczekiwana jest widoczność flagi reklamowej z daleka, zdecydowanie trafniejszym rozwiązaniem są wyższe flagi z zastosowaniem dłuższych masztów. Należy pamiętać, że całkowita wysokość flagi może być mniejsza niż długość użytego masztu. Spowodowane jest to wygięciem masztu w celu nadania kształtu beachfladze.

Maszt na flagę 4,5 m

Maszt na flagę w rozmiarze L o długości 4,5 metra może być stosowany w warunkach wewnętrznych i zewnętrznych. Jednak przestrzeń i zabudowa wewnątrz pomieszczeń ze względu na wielkość flagi może na to nie pozwalać. Zdecydowanie częściej flagi z masztem 4,5 m stosowane są przy ekspozycjach zewnętrznych, gdzie są wystarczająco duże aby były widoczne z daleka. Idealnie sprawdzą się przed budynkami, na plażach, boiskach sportowych, wystawach zewnętrznych, stoiskach sprzedażowych itp.