Maszt na winder reklamowy - AxOx Media

Maszt flagowy z włókna szklanego 5,6m

Maszt do flagi reklamowej - AxOx Media

Maszt flagowy z włókna szklanego 4,5m

Maszt flagowy z włókna szklanego 5,6m

przenośny maszt typu winder reklamowy
elastyczny dzięki elementom z włókna szklanego
dostosowuje się do różnych kształtów flag
pasuje do wszystkich podstaw z naszego sklepu
materiał: aluminium i włókno szklane
liczba elementów: 5
długość masztu: 5,6 m
średnica masztu przy podstawie: zew. 25 mm, wew. 17 mm
71,28 zł 57,95 zł
Dostępność: W magazynie
SKU
AX-M04
  • Od 21 szt. - 66,00 zł 53,66 zł
  • Od 101 szt. - 61,20 zł 49,76 zł
  • Od 201 szt. - 57,87 zł 47,05 zł
Bardzo długi, a jednocześnie trwały maszt o długości aż 5,6m (+/- 3%) wykonany jest z aluminium i włókna szklanego. Składa się z pięciu modułów: dwa górne z włókna szklanego i trzy pozostałe aluminiowe pokryte farbą proszkową. Dodatkowo dolna część wyposażona jest w regulowaną obejmę, która pozwala na uzyskanie właściwego naprężenia materiału flagi na maszcie. Maszt typu winder reklamowy pozwala na ekspozycję wielkiego formatu flagi bez związania na stałe z gruntem. Będzie widoczny z daleka i z lotu ptaka, co stanowi łatwy sposób na widoczną reklamę. Przeznaczony do stosowania z różnymi typami podstaw na różnych rodzajach podłoża.
Więcej informacji
Waga 0,8 kg
Długość masztu 5,6 m (+/- 3%)
Średnica masztu przy podstawie - zew. 25 mm, wew. 17mm
Materiał włókno szklane, aluminium
Montaż połączenie elementów poprzez wsunięcie jeden w drugi
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Maszt flagowy z włókna szklanego 5,6m
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!

Windery reklamowe

Maszty są bardzo ważnym elementem winderów reklamowych, to od nich w dużej mierze zależy ich trwałość i estetyka ekspozycji w różnych warunkach. Posiadamy w swojej ofercie maszty o 4 długościach, które umożliwiają ekspozycję flag o różnych wielkościach i kształtach. Prezentowane maszty do beachflag są wykonane z aluminium i włókna szklanego nadającego im elastyczność. Charakteryzują się odpornością na działanie czynników atmosferycznych, trwałością, ale jednocześnie są lekkie i łatwe w transporcie. Można je stosować z różnymi typami podstaw na różnych podłożach.

Rozmiary masztów do winderów reklamowych

W naszej ofercie aktualnie posiadamy maszty do winderów reklamowych w czterech różnych rozmiarach tj. S - 2,8m, M - 3,4m, L - 4,5m oraz XL - 5,6m. Wybór długości masztu zależy w dużej mierze od tego, gdzie prezentowana będzie beachflaga i czy występują jakieś ograniczenia przestrzenne. Na zewnątrz przy dużych przestrzeniach, przekaz reklamowy powinien być widoczny z dalszej odległości, warto zastosować większy winder reklamowu z dłuższym masztem. Natomiast w pomieszczeniach, wewnątrz których występują ograniczenia i w przypadku których reklama będzie oglądana i czytana z bliska, wystarczy mniejsza powierzchnia materiału naprężona na krótszym maszcie. Należy pamiętać, że po nałożeniu materiału flagi na winder ulega on wygięciu (w zależności od kształtu) i całkowita wysokość flagi jest mniejsza niż podawana długość masztu.

Winder reklamowy 5,6 m

Aby przekaz został zauważony już z daleka, warto zastosować winder reklamowy przenośny o długości 5,6m. Umożliwi to jednoznacznie zaznaczyć obecność firmy/marki, wskazać wybrane miejsce i wyróżnić się z tłumu. Najwyższy winder reklamowy jest idealnym rozwiązaniem na wszelkiego rodzaju imprezy plenerowe czy też targowe, gdzie pozwolą wyróżnić się spośród innych wystawców. Zatem jeśli Klient chce być widoczny z daleka i zwrócić na siebie uwagę – bez wahania można polecić mu najwyższy maszt i wydrukować największą flagę w wyjątkowym kształcie. Warto pamiętać, że w przypadku tej wielkości masztu mamy do dyspozycji największą powierzchnię reklamową, czyli są to dodatkowe metry flag do wyprodukowania.