Ściaka wystawiennicza HOP-UP L - AxOx Media

Ścianka Reklamowa Hop-Up L - 3x4 - konstrukcja

Podstawa płaska do flag reklamowych 20 kg - AxOx Media

Podstawa stalowa 20kg 50x50cm

Ścianka tekstylna HOP-UP XL - AxOx Media

Ścianka Reklamowa Hop-Up XL - 3x5 - konstrukcja

Ścianka Reklamowa Hop-Up L - 3x4 - konstrukcja

przenośna ścianka wystawiennicza
grafika mocowana za pomocą rzepu
aluminiowa konstrukcja łatwa z składaniu i rozkładaniu
wygodna w transporcie i użytkowaniu
w komplecie z torbą transportową
wymiary: 3,04 m x 2,29 m x0,32
ZESTAW NIE ZAWIERA GRAFIKI (ORAZ MATERIAŁU)
Regular Price 630,68 zł Special Price 578,10 zł 470,00 zł
Dostępność: W magazynie
SKU
AX-W02
Ścianka tekstylna HOP-UP L to ścianka reklamowa wykonana z profilu aluminiowego i plastikowych zaczepów. Jest bardzo lekkim, wygodnym w transporcie i szybkim w montażu systemem, który umożliwia prezentację grafiki naniesionej na materiał. Materiał z grafiką mocuje się do konstrukcji za pomocą rzepów na przód i boki ścianki. Ścianki reklamowe HOP-UP mogą być z łątwością rozkładane przez jedną osobę bez użycia narzędzi. Dodatkowo istnieje możliwość szybkiego złożenia ścianki razem z zamocowaną grafiką. Zestaw zawiera konstrukcję ścianki HOP-UP, torbę transportową wykonaną z wodoodpornego poliestru oraz nawój rzepu potrzebny do obszycia wydruku. Konstrukcja ścianki jest przeznaczona do wielokrotnego użytku.
Więcej informacji
Waga9,3 kg
Wymiary3,04 m x 2,29 m x 0,32 m
Montażnie wymaga montażu
Sposób mocowania grafikiza pomocą rzepu
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Ścianka Reklamowa Hop-Up L - 3x4 - konstrukcja
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!

Przenośne ścianki wystawiennicze

Mobilne ścianki HOP-UP, ze względu na swoją lekkość i wygodę w użytkowaniu, znajdują swoje zastosowanie przy różnorodnych okazjach. Umożliwiają prezentację reklamy graficznej wykonanej na materiale tekstylnym w dowolnym miejscu. Składane ścianki reklamowe można zabrać ze sobą wszędzie, a z ich rozłożeniem i złożeniem poradzi sobie bez problemu jedna osoba. Dodatkowo kompaktowy rozmiar ścianki tekstylnej po złożeniu sprawia, że zmieści się ona do bagażnika samochodu osobowego. Oferowane przez nas zestawy ścianek tekstylnych HOP-UP składają się z konstrukcji ścianki, wodoodpornej torby transportowej oraz specjalnego rzepu. Konstrukcja ścianki HOP-UP wykonana jest z aluminium co wpływa na niewielką wagę całej ścianki i łatwość w jej transportowaniu. Montaż naszej ścianki reklamowej polega na rozłożeniu konstrukcji ścianki oraz zamocowaniu na niej grafiki za pomocą rzepów. Nie ma konieczności zdejmowania grafiki za każdym razem podczas składania ścianki. Można natomiast ją zdjąć jeśli chcemy zmienić przekaz reklamowy - przymocować materiał z inną grafiką. Dzięki temu ścianki tekstylne HOP-UP są uniwersalnymi produktami wielokrotnego użytku. Doskonale znajdują swoje zastosowanie jako profesjonalna część firmowego stoiska na wszelkiego rodzaju targach, konferencjach, imprezach promocyjnych itp.

Rozmiary ścianek wystawienniczych HOP-UP

Oferujemy Państwu trzy najpopularniejsze rozmiary najwyższej jakości składanych ścianek reklamowych HOP-UP:
ścianki tekstylne HOP-UP M 3x3 – wymiary ścianki po rozłożeniu: 2,29 m x 2,29 m x 0,32 m
ścianki tekstylne HOP-UP L 3x4 – wymiary ścianki po rozłożeniu: 3,04 m x 2,29 m x 0,32 m
ścianki tekstylne HOP-UP XL 3x5 – wymiary ścianki po rozłożeniu: 3,79 m x 2,29 m x 0,32 m
Jeżeli dysponują Państwo wystarczającą przestrzenią, warto zastosować największą konstrukcję umożliwiającą prezentację największej, pod względem powierzchni, grafiki reklamowej. Przy mniejszych stoiskach reklamowych polecamy zastosowanie jednej z mniejszych ścianek reklamowych, które również umożliwią wyróżnienie Państwa firmy lub firmy Państwa Klienta.

Reklamowa ścianka wystawiennicza HOP-UP L - 3x4

Ścianka wystawiennicza HOP-UP L 3x4 to średniej wielkości mobilna ścianka reklamowa, która po rozłożeniu przyjmuje wymiary 3,04 m x 2,29 m x 0,32 m. Ścianka jest bardzo lekka i łatwa w rozkładaniu, a dzięki jej wymiarom idealnie sprawdzi się nawet przy niewielkich stoiskach firmowych. Materiał z grafiką, który jest mocowany do konstrukcji ścianki obejmuje przód całej ścianki oraz zachodzi na jej boki, co należy wziąć pod uwagę projektując i drukując grafikę na materiale.