Ścianka tekstylna HOP-UP XL - AxOx Media

Ścianka Reklamowa Hop-Up XL - 3x5 - konstrukcja

Ściaka wystawiennicza HOP-UP L - AxOx Media

Ścianka Reklamowa Hop-Up L - 3x4 - konstrukcja

Ścianka Reklamowa Hop-Up XL - 3x5 - konstrukcja

składana ścianka tekstylna
grafika mocowana do konstrukcji za pomocą rzepu
jednoczęściowa aluminiowa konstrukcja
wygodna w transporcie i użytkowaniu
w komplecie z torbą transportową
wymiary: 3,79 m x 2,29 m x0,32
ZESTAW NIE ZAWIERA GRAFIKI (ORAZ MATERIAŁU)
Regular Price 773,61 zł Special Price 664,20 zł 540,00 zł
Dostępność: W magazynie
SKU
AX-W03
Ścianka tekstylna HOP-UP XL 3x5 to lekka i łatwa w rozkładaniu ścianka reklamowa, którą wykorzystuje się przy różnych okazjach. Konstrukcja ścianki wykonana jest z profilu aluminiowego i plastikowych zaczepów. Prezentuje się na niej grafikę naniesioną na materiał, która jest mocowana do konstrukcji za pomocą rzepów i nachodzi na przód oraz boki ścianki. Jedną z zalet tego typu rozwiązania jest możliwość szybkiego złożenia ścianki bez konieczności ściągania grafiki z konstrukcji. Ściankę wystawienniczą typu HOP-UP może złożyć samodzielnie jedna osoba. Konstrukcja ścianki przeznaczona jest do wielokrotnego użytku z możliwością łatwej zmiany materiału z grafiką. Zestaw zawiera konstrukcję ścianki HOP-UP, wodoodporną torbę transportową z poliestru oraz nawój rzepu potrzebny do obszycia wydruku.
Więcej informacji
Waga9,8 kg
Wymiary3,79 m x 2,29 m x 0,32 m
Montażnie wymaga montażu
Sposób mocowania grafikiza pomocą rzepu
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Ścianka Reklamowa Hop-Up XL - 3x5 - konstrukcja
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!

Przenośne ścianki tekstylne

Przenośne ścianki tekstylne HOP-UP doskonale sprawdzają się jako profesjonalne wyposażenie stoiska firmowego przy różnych okazjach, tj. targi branżowe, konferencje, imprezy promocyjne itp. Znajdujące się w naszej ofercie konstrukcje ścianek HOP-UP wykonane są z profilu aluminiowego i wyposażone są w plastikowe zaczepy wzmacniające konstrukcję po rozłożeniu. Mobilne ścianki tekstylne charakteryzują się lekkością i dużą łatwością w rozkładaniu i transporcie. Cały montaż ścianki polega na rozłożeniu jej konstrukcji i przymocowaniu do niej, za pomocą rzepów, grafiki wykonanej na materiale. Natomiast po złożeniu ścianka reklamowa wraz z grafiką zmieści się bez problemu do bagażnika w samochodzie osobowym. Wszystko to sprawia, że składane ścianki reklamowe HOP-UP można zabrać ze sobą dosłownie wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba pokazania informacji o firmie, o produkcie, o usługach, czy też po prostu jeśli chcemy wzmocnić wizerunek firmy na wydarzeniu, w którym uczestniczymy. Ścianki tekstylne są uniwersalnym systemem wystawienniczym, nadają się do wielokrotnego użytku, a ich konstrukcja umożliwia szybką zmianę materiału z naniesioną grafiką reklamową. Jeżeli nie ma potrzeby zmiany przekazu reklamowego, ściankę można złożyć i zapakować do torby wraz z przymocowanym materiałem, co jest wygodnym rozwiązaniem i pozwala zaoszczędzić czas.

Rozmiary ścianek tekstylnych HOP-UP

W naszej ofercie znajdą Państwo trzy najpopularniejsze rozmiary najwyższej jakości składanych ścianek reklamowych HOP-UP:
ścianki tekstylne HOP-UP M 3x3 – wymiary ścianki po rozłożeniu: 2,29 m x 2,29 m x 0,32 m
ścianki tekstylne HOP-UP L 3x4 – wymiary ścianki po rozłożeniu: 3,04 m x 2,29 m x 0,32 m
ścianki tekstylne HOP-UP XL 3x5 – wymiary ścianki po rozłożeniu: 3,79 m x 2,29 m x 0,32 m
W zależności jak duża przestrzeń jest do zagospodarowania, projektując stoisko firmowe mogą Państwo wybrać spośród trzech wielkości ścianek. Jeżeli tej przestrzeni jest dużo, warto zaopatrzyć się w największą konstrukcję ścianki HOP-UP umożliwiającą prezentację największej reklamy pod względem jej powierzchni. Przy mniejszych stoiskach firmowych polecamy zastosowanie jednej z mniejszych ścianek reklamowych, które również umożliwią wyróżnienie Państwa firmy lub firmy Państwa Klienta.

Ścianka tekstylna HOP-UP XL 3x5

Ścianka tekstylna HOP-UP XL 3x5 to największa z dostępnych mobilnych ścianek reklamowych, która po rozłożeniu przyjmuje wymiary 3,79 m x 2,29 m x 0,32 m. Ścianka pomimo swoich dużych rozmiarów jest bardzo lekka i łatwa w rozkładaniu i transporcie. Materiał z grafiką, który jest mocowany do konstrukcji ścianki obejmuje przód całej ścianki oraz zachodzi na jej boki, co należy wziąć pod uwagę projektując i drukując grafikę na materiale.