Ścianka reklamowa HOP-UP M - AxOx Media

Ścianka Reklamowa Hop-Up M - 3x3 - konstrukcja

Podstawa stalowa 15 kg - AxOx Media

Podstawa stalowa 15kg 50x50cm

Ścianka Reklamowa Hop-Up M - 3x3 - konstrukcja

ścianka reklamowa do grafiki wydrukowanej na materiale tekstylnym
grafika mocowana na przód i boki ścianki za pomocą rzepu
jednoczęściowa składana aluminiowa konstrukcja
wygodna w transporcie i użytkowaniu
w komplecie z torbą transportową
wymiary: 2,30 m x 2,30 m x0,30
ZESTAW NIE ZAWIERA GRAFIKI (ORAZ MATERIAŁU)
Regular Price 535,92 zł Special Price 490,77 zł 399,00 zł
Dostępność: W magazynie
SKU
AX-W01
Ścianka tekstylna HOP-UP M 3x3 to lekki system wystawienniczy do szybkiego i łatwego montażu. Wykonana jest z profilu aluminiowego i plastikowych zaczepów. Grafikę na materiale tekstylnym mocuje się do konstrukcji za pomocą rzepów. Materiał wraz z grafiką zachodzi również na boki ścianki. Jedną z zalet tego typu ścianki wystawienniczej jest możliwość szybkiego złożenia ścianki bez konieczności ściągania grafiki z konstrukcji. Ścianki HOP-UP może złożyć jedna osoba bez użycia żadnych narzędzi. Konstrukcja ścianki przeznaczona jest do wielokrotnego użytku z wykorzystywaniem różnych grafik. Zestaw zawiera konstrukcję ścianki HOP-UP, torbę transportową wykonaną z wodoodpornego poliestru oraz nawój rzepu potrzebny do obszycia wydruku.
Więcej informacji
Waga7,1 kg
Wymiary2,30 m x 2,30 m x 0,30 m
Montażnie wymaga montażu
Sposób mocowania grafikiza pomocą rzepu
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Ścianka Reklamowa Hop-Up M - 3x3 - konstrukcja
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!

Przenośne ścianki reklamowe

Przenośne ścianki reklamowe to bardzo wygodne rozwiązanie do ekspozycji przekazu reklamowego przedstawionego w formie graficznej na materiale tekstylnym. Oferowane przez nas konstrukcje ścianek HOP-UP wykonane są z aluminium, dzięki czemu ścianki są lekkie i łatwe w transporcie. Dodatkowo są bardzo łatwe w rozkładaniu, a cały montaż polega na rozłożeniu ścianki i jednorazowym przytwierdzeniu materiału z naniesioną grafiką za pomocą specjalnych rzepów dołączonych do zestawu. Ścianki tekstylne są wielokrotnego użytku i pozwalają na szybką zmianę materiału z grafiką reklamową. Z rozłożeniem ścianki w miejscu docelowym poradzi sobie jedna osoba i to bez użycia narzędzi, a cała konstrukcja z grafiką po złożeniu zmieści się bez najmniejszego problemu do bagażnika w samochodzie osobowym. Zastosowanie ścianki HOP-UP z pewnością pozwoli na przygotowanie profesjonalnego stoiska firmowego na wszelkiego rodzaju konferencjach i targach branżowych, ale również pozwoli na graficzną prezentacje informacji czy też wzmocnienie obecności firmy na różnych evantach promocyjnych i imprezach.

Rozmiary ścianek reklamowych HOP-UP

Posiadamy w swojej ofercie trzy najpopularniejsze rozmiary składanych ścianek reklamowych HOP-UP:
ścianki reklamowe HOP-UP 3x3 – wymiary ścianki po rozłożeniu: 2,30 m x 2,30 m x 0,30 m
ścianki reklamowe HOP-UP 3x4 – wymiary ścianki po rozłożeniu: 3,04 m x 2,29 m x 0,32 m
ścianki reklamowe HOP-UP 3x5 – wymiary ścianki po rozłożeniu: 3,79 m x 2,29 m x 0,32 m
W zależności od potrzeb i jednocześnie ograniczeń wynikających z dostępnej przestrzeni mają Państwo do wyboru ścianki o różnych szerokościach. Każda z nich umożliwia zamontowanie na niej materiału z grafiką za pomocą rzepów. Do konstrukcji ścianki reklamowej z naszej oferty dołączany jest rzep, który należy naszyć na materiale oraz wygodna torba transportowa.

Składana ścianka reklamowa HOP-UP M – 3x3

Ścianka reklamowa HOP-UP 3x3 to przenośna ścianka reklamowa o bardzo popularnych wymiarach. Po rozłożeniu wynoszą one 2,29 m x 2,29 m x 0,32 m. Materiał z grafiką, który jest mocowany do konstrukcji ścianki obejmuje przód całej ścianki oraz zachodzi na jej boki. Ścianka jest bardzo lekka i łatwa w rozkładaniu, a dzięki jej wymiarom idealnie sprawdzi się nawet przy niewielkich stoiskach firmowych.